OK, zamknij

Eko-Sort

Zapraszamy

Zużyty sprzęt i elektronarzędzia

bezpłatny odbiór

Skup Baterii i Akumulatorów

Zgłoś się do nas
już dziś!

Odbiór zużytego sprzętu

zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 33 819 01 09
Zużyty sprzęt Skupujemy zużyty sprzęt komputerowy

Skupujemy zużyty sprzęt komputerowy

Wymieniasz komputer? Nie masz co zrobić ze starym? My się tym zajmiemy. Specjalizujemy się w odbiorze zużytego i kompletnego sprzętu komputerowego

Obecnie technologia rozwija się w zawrotnym tempie. Na rynku co chwila pojawiają się coraz nowocześniejsze komputery a Ty potrzebujesz sprawnego i szybkiego sprzętu – do pracy, do zabawy czy rozrywki, do wyszukiwania informacji czy komunikowania się z innymi. Co jakiś czas wymieniasz więc komputer na nowszy model, ale czasem ciężko się rozstać ze starym, wysłużonym sprzętem. Zamiast się go pozbyć szybko i skutecznie chowasz go do szafy, mówiąc sobie, że to tylko „na jakiś czas”, odkładasz do piwnicy lub na strych. Gdziekolwiek by nie był – niepotrzebnie zalega, zajmuje miejsce i zbiera kurz. A przy tym z dnia na dzień traci na wartości.Wiesz, że nie będziesz już korzystał ze starego komputera, ale trzymasz go z sentymentu bo szkoda wyrzucić albo jakoś nie ma okazji. A jeśli już nawet zdecydujesz się albo jesteś zmuszony go wyrzucić, to gdzie? Jak wiadomo, polskie prawo zabrania wyrzucać zużyty sprzęt elektroniczny na śmietnik. Grożą za to kary ale nie o kary tu chodzi. Zależy Ci na środowisku, w którym żyjesz i Ty i Twoja rodzina. Dlatego zużyty sprzęt oddajesz do profesjonalnej utylizacji.

Zadzwoń do nas!
Odbiór zużytego sprzętu komputerowego to nasza specjalność. Jeśli sprzęt będzie kompletny, zapłacimy zgodnie z obowiązującym cennikiem, a Ty zyskasz dodatkowe fundusze na drobne przyjemności dla Ciebie czy Twojej rodziny.

blog